Pasif Jimnastik

PASİF JİMNASTİK NEDİR?

pasif2

Pasif jimnastik, aletleri sorunlu bölgeye çeşitli pet veya değişik aparatlar yoluyla faradik elektrik akımları göndererek ciltve cilt altı dokularda kasılmalar meydana getirmek ve bu sayede yağ depolanmasının bulunduğu alanda ki yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlamak amacını güden cihazlardır.

YARARLARI NELERDİR? 

pasif1-300x225

Pasif jimnastiğin diğer amacı, kilo verimi ile boşalan yağ hücrelerinin ve bölgelerin sıkılaşmasını sağlamaktır.
Ayrıca kan dolaşımını ve hareketliliği hızlandırdığı için kireçlenme ve selülite karşı yardımcı etkileri olmaktadır. Uygulanan kişide incelme ile birlikte eklem ve bağ dokusunu destekler.
Pasif jimnastik, aktif jimnastikte olduğu gibi kas artışı ve kilo artışı yapmaz, vücutta herhangi bir bozulma meydana getirmez. Etkileri kalıcı olan pasif jimnastik, uygulanan program bittikten sonra 6kg artışa kadar vücutta herhangi bir görüntü değişikliği olmasını engeller, diğer bir ifade ile vücutta kas artışına bağlı şekil bozukluğu yapmaz.
Kilo verimi sağlar ama diyet ve aktivite ile mutlaka desteklenmelidir.
Ortalama 40–45 DK. lık uygulamalar yeterlidir.

G5 MASAJI

g5-masaj-300x300

Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan, hızlı ve kalıcı yöntemlerden biridir. diger zayıflama aletlerıne göre cok etkili ve kalıcıdır ayrıca itme titreme yöntemiyle calıştıgı için bag dokusuna zarar vermez. G5 Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. G5 masajı özellikle pasif jimnastik öncesinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlıyor. Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, üst bacak, arka bacak, karın, bel,kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor.


G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

Bölgesel Dolaşım
Ağrı giderme
Rahatlama
Fazla yağların yakılması
Cilt sıkılaştırma
Bölgesel zayıflama
Cildin esnekliğini sağlama
Toksin atma
Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır
Kemik yoğunluğunu arttırır
Zihinsel ve bimensal stresi azaltır.

Chris Güzellik Salonu

Kendinize biraz zaman ayırın ! Sizleri Chris Güzellik Salonumuza bekliyoruz. Güzelliğiniz bize emanet !.

Sosyal Medya Paylaşım:

İletişim Bilgileri

Chris Güzellik Merkezi - ÜMRANİYE MERKEZ
info(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 216 443 1135
Alemdağ Cad. No:62 Kat:2 Ümraniye / İSTANBUL
Chris Güzellik Merkezi - ESENLER ŞUBE
esenler(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 212 611 1100
Nine Hatun Mahallesi Davutpaşa Cad. No 40 Daire 1 Esenler / İSTANBUL