Kavitasyon Uygulaması

Kavitasyon

Direkt olarak yaglarınızın eritilmesi yöntemi ile olumlu sonuçlar veren uygulamadır. Eğer sizde yıllarca biriken bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, 5 veya 6 seansta kavitasyon sistemi kalıcı yağlarınıza elveda demenizi sağlayacaktır.
Artık aç kalınarak yapılan diyetlere son. Çünkü gün geçtikçe herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmeden uygulanan yağlardan arınma seansları, çoğalarak artmakta. Bunlardan bir tanesi de Kavitasyon sistemi ile bölgesel yağlardan kurtulmaktır. Estetik olarak kusursuz görünmek herkesin istediği bir şeydir. Bunun için bizimde yapmamız ve uygulamamız gereken mecburiyetler vardır. Şişman ve selüloitli bacakları elbette kimse istemez. Evet, Kavitasyon buna çözüm getirir.

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selüloitle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan non invaziv bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, kan ve lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında ciddi bir incelme görülür.

Chris Güzellik Salonu

Kendinize biraz zaman ayırın ! Sizleri Chris Güzellik Salonumuza bekliyoruz. Güzelliğiniz bize emanet !.

Sosyal Medya Paylaşım:

İletişim Bilgileri

Chris Güzellik Merkezi - ÜMRANİYE MERKEZ
info(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 216 443 1135
Alemdağ Cad. No:62 Kat:2 Ümraniye / İSTANBUL
Chris Güzellik Merkezi - ESENLER ŞUBE
esenler(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 212 611 1100
Nine Hatun Mahallesi Davutpaşa Cad. No 40 Daire 1 Esenler / İSTANBUL