Ümraniye Güzellik Salonu

News 6

Ümraniye de uzman ekibimiz ile; chris güzellik salonumuz Lazer Epilasyon ,Profesyonel Cilt Bakımı , Kavitasyon , Bölgesel İncelme , Lenf Drenaj ve Pasif Jimnastik hizmetleri sunuyoruz. Kendinize biraz zaman ayırın ! Sizleri güzellik salonumuza bekliyoruz. Güzelliğiniz bize emanet !

Paranızı çöpe atmayın en doğru sisteme yönelin

Ucuz olduğunu düşündüğünüz sistemlere değil güvendiğiniz sistemlere başvurun. Sizi çeşitli kampanyalarla kandırıp yarın ne olacağı bilinmeyen firmalara para kaptırmayın. Binlerce mağdur kişiden olmamak için baştan iyi düşünüp karar vermek en doğru çözüm. Uzmanlarımız sektörel öncülüğümüzden ötürü yüzlerce seçkin

Lazer Epilasyon uygulaması ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Lazer Epilasyon ile ilgili Fiyat ve teferruatlı bilgi için mail göndermeniz veya bizi aramanız yeterlidir. Lazer Epilasyon fiyatları Lazer Epilasyon çeşitleri Lazer Epilasyon seans aralıkları Lazer epilasyon Zararlımıdır? Lazer Epilasyonun Yan etkisi var mıdır Lazer Epilasyon yaptırmanın şartları nedir Lazer Epilasyon ile Nasıl sonuç alabilirim ve diğer tüm sorularınız için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Dünya da sağlık oteriterilerinin en başarılı epilasyon cihazı olarak tespit ettiği sistem ile bir çok sistemde etki alamadığınız yüz bölgesi üst bacak , kol ve sırt bölgelerinde de % 100 başarı sağlamaktadır.

TV programında konuk olup çeşitli estetik konularında bilgilerine başvurularak röportajlar yapılmıştır. Bir çok kozmetik cihazın ve epilasyon cihazlarının Türkiye distribötörlüğünü yapan firmamız.
Aynı zamanda konularında bir çok güzellik merkezine eğitim ve cihaz desteğinde bulunmaktadır.

lazer epilasyon ümraniye , ümraniye lazer epilasyon fiyatlazer epilasyon ümraniye , ümraniye lazer epilasyon fiyatları, ümraniye lazer epilasyon kampanya, ümraniye lazer epilasyon merkezi,Ümraniye Lazer Epilasyon, Ümraniye Lazer epilasyon merkezi ,Ümraniye lazer epilasyon merkezleri, ümraniye lazer epilasyon fiyatları, 

Chris Güzellik Salonu

Kendinize biraz zaman ayırın ! Sizleri Chris Güzellik Salonumuza bekliyoruz. Güzelliğiniz bize emanet !.

Sosyal Medya Paylaşım:

İletişim Bilgileri

Chris Güzellik Merkezi - ÜMRANİYE MERKEZ
info(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 216 443 1135
Alemdağ Cad. No:62 Kat:2 Ümraniye / İSTANBUL
Chris Güzellik Merkezi - ESENLER ŞUBE
esenler(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 212 611 1100
Nine Hatun Mahallesi Davutpaşa Cad. No 40 Daire 1 Esenler / İSTANBUL