Yaza Merhaba Demek İçin

Ooo bu nedir böyle… Bu yaz güneşimiz ne kadar da nazlı çıktı. Bulutların arasından yüzünü göstermek için yüz görümlüğü mü istiyor acaba? Ya da bütün kış evlerde, ofislerde tüketilen o kalori yüklü keyifli atıştırmalardan dolayı vücuda yerleşmiş fazlalıkları yok etmek için zaman mı tanıyor hanımlara beylere.

O zaman bu son şansınız, benden söylemesi. Kulağıma gelen haberler çok da sıcak bir yaz geçecek diyor. O sıcak yaz günlerinde incecik bluzlar, şortlar, elbiselerle tiril tiril dolaşalım diyorsanız, çalmanız gereken kapılar var demektir. Yok böyle iyiyim diyorsanız yazının bundan sonrasını okumaya zahmet etmeyin. Çekmecedeki kocaman çikolatayı yemeye devam edebilirsiniz.

Ama yazın bizi incecik, selülitsiz gördüğünüzde de bir maşallahı esirgemeyin lütfen. İlgilenenler içinse naçizane önerilerime başlayayım artık. En önemli adım araştırmak tabii ki doğru seçim için. Eee henüz o aşamada kaloride harcamaya gerek yok. Basın masanızdaki bilgisayarın tuşlarına, bilgiler önünüze serilsin. Ne çok seçenek var di mi ya da arkadaş tavsiyesi de fena fikir değil. Yer ismi verirsem ayıp olur ama bende yöntemleri sıralayabilirim en azından :)

Kavitasyon ile incelme

Yağlar mi sarmış belinizi yoksa pantolonun kemeri göbeğin altınamı düşüyor eyvah. Şaka bir yana ilerleyen zamanlarda sağlık problemlerini de beraberinde getirir göbek çevresi yağlanması. O zaman sağlık koşulları elveriyorsa kavitasyon sizin için doğru seçim olabilir. 1-2 ay sonra daraldığı için dolaba kaldırılan kıyafetleri deneme zamanı gelmiş olabilir.

LPG Lipomasaj ile selülit tedavisi

Oturarak çalışmak ve iş stresinin üzerine birde bitmek tükenmek bilmeyen kahvelerde eklenince bacaklar selülit içinde kalıyor ve isyan ediyor. Eee ama onlar bütün yükümüzü taşıyor biraz ilgiyi de hak ediyorlar sanırım. Selütilerden kurtulmak için masaj etkisiyle onları şımartan LPG Lipomasaj seansları biçilmiş kaftan gibi gözüküyor. Ayrıca ödülü de sıkı kalçalar olabilir.

Power Plate ile sıkılaşma

Belki de uzun zamandır diyet yapıyorsunuz ciddi de kilo verdiniz süpersiniz ama is yoğunluğundan spora vakit ayıramadığınız için gevşek mi kaldı göbek ve bacaklar. O zaman 10 dakikada fit kalın sloganıyla harikalar yaratan Power Plate için hemen ilk randevunuzu yazdırın.

Radyofrekans ile yüz gençleştirme

Bu kadar güzel bir vücuda şöyle radyo frekans ile toparlanmış, kırışıklardan arındırılmış (biz kadınlar asla yaşlanmayız ya neyse) bir yüz eklemeliyiz ki havamız tam olsun.

Valla ben hazırım sizi de çok bekleyemem. Yetiştiniz yetiştiniz. Giydim bikinimi, taktım çantamı koruyucumu da sürerim, güneş duasına çıkarım.

Chris Güzellik Salonu

Kendinize biraz zaman ayırın ! Sizleri Chris Güzellik Salonumuza bekliyoruz. Güzelliğiniz bize emanet !.

Sosyal Medya Paylaşım:

İletişim Bilgileri

Chris Güzellik Merkezi - ÜMRANİYE MERKEZ
info(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 216 443 1135
Alemdağ Cad. No:62 Kat:2 Ümraniye / İSTANBUL
Chris Güzellik Merkezi - ESENLER ŞUBE
esenler(@)chrisguzelliksalonu.com
+90 212 611 1100
Nine Hatun Mahallesi Davutpaşa Cad. No 40 Daire 1 Esenler / İSTANBUL